Психологи ДСНС України провели навчальний семінар для Урядового контактного центру

19 березня 2015 року психологи Центру психологічного забезпечення ДСНС України провели для працівників Урядового контактного центру тренінг на тему: «Профілактика нестандартних ситуацій у службовій діяльності та психологічне самовідновлення».

На базі Урядового контактного центру цілодобово працює спеціалізована "гаряча лінія" з питань інформування громадян України, які переміщуються з регіонів проведення антитерористичної операції, надаються відповідні роз’яснення та довідкова інформація. Більшість людей, які телефонують на «гарячу лінію» перебувають у стресовому стані та проявляють агресивність.

 Враховуючи, що високий рівень культури спілкування, комунікативні навички,  навички саморегуляції та самовідновлення є необхідною умовою у повсякденній діяльності працівників Урядового контактного центру, психологи ДСНС України під час навчального семінару зосередили особливу увагу на вдосконаленні навичок професійної комунікації, безконфліктного спілкування, правилах поведінки з людьми, що перебувають у стані психічного збудження та способах психологічної саморегуляції та самовідновлення. Зокрема, була висвітлена типологія особистості за способом сприйняття світу, особливості їх поведінки у стресових ситуаціях та шляхи налагодження ефективного спілкування з ними, а також програма антистресової релаксації, рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

 

  

Центр психологічного забезпечення

підрозділів ОРС ЦЗ

http://www.mns.gov.ua/news/38438.html