Міністр аграрної політики та продовольства і Голова Державної казначейської служби відвідали Урядовий контактний центр

В Урядовому контактному центрі 24 лютого 2015 року з робочим візитом побували Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко і Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз.

Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка ознайомив з роботою урядової «гарячої лінії» директор Урядового контактного центру Валерій Плохій. Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз вже не вперше відвідує Центр, знайома зі специфікою роботи фахівців урядової «гарячої лінії», оскільки особисто брала участь у прийманні звернень від заявників.

Керівники центральних органів виконавчої влади відповіли на звернення громадян у телевізійній програмі «Уряд на зв'язку з громадянами», яка транслюється з Урядового контактного центру на Першому національному телеканалі, та взяли участь у радіопередачі «Під контролем», що виходить в ефірі Першого каналу Українського радіо.

 

 

 

 

 

Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка з роботою фахівців Урядового контактного центру знайомить директор установи Валерій Плохій 

 

 

 

 

 

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відповідала на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»