Офіцери Міноборони взяли участь у семінарі для працівників Урядового контактного центру

На запрошення Урядового контактного центру 13 лютого 2015 року відповідальні працівники Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України взяли участь у спільному семінарі на тему «Інформування громадян про забезпечення військовослужбовців, які призвані на військову службу під час мобілізації, та матеріально-технічне забезпечення військових частин».

У роботі семінару також взяли участь представники волонтерських організацій, які допомагають військовим в зоні Антитерористичної операції.  

Офіцери Міноборони та Генерального штабу надали інформацію з питань обліку військовозобов’язаних та їх призову, порядку проходження військової служби, проведення ротації та демобілізації військовослужбовців, стану матеріально-технічного забезпечення військ, встановлення статусу учасника бойових дій. Волонтерів цікавили питання матеріального забезпечення військовозобов’язаних у навчальних центрах, лікування поранених за кордоном тощо.

Під час навчання відбувся обмін досвідом щодо інформування громадян,  які звертаються на урядову «гарячу лінію» та «гарячі лінії» Міністерства оборони. Упродовж 2014 року стосовно питань безпеки та обороноздатності держави на урядову «гарячу лінію» та веб-сайт Центру надійшло майже 16,5 тисяч звернень, які були оперативно надіслані на розгляд органам виконавчої влади, зокрема 4000 – Міністерству оборони.

  Учасники навчального семінару