На звернення громадян відповіли Міністр екології та природних ресурсів І.Шевченко та заступник Міністра юстиції О.Іванченко

      У державній установі «Урядовий контактний центр» 3 лютого 2015 року з робочими візитами побували Міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко та заступник Міністра юстиції – керівник апарату Оксана Іванченко.

      Директор Урядового контактного центру Валерій Плохій ознайомив гостей з діяльністю Центру та специфікою роботи фахівців, які приймають звернення на урядову «гарячу лінію» у цілодобовому режимі.

     Керівники центральних органів виконавчої влади взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами», у якій відповідали на  звернення громадян, та надали інтерв’ю кореспонденту Національної радіокомпанії України для радіопередачі «Під контролем».

 

 

 

 

Міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка з роботою фахівців Урядового контактного центру  знайомить директор установи Валерій Плохій

 

   

 

 

 

 Заступник Міністра юстиції Оксана Іванченко відповідала на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»