Керівники центральних органів виконавчої влади відвідали Урядовий контактний центр

13 січня 2015 року в Урядовому контактному центрі з робочими візитами побували Голова Державної міграційної служби України Сергій Радутний та перший заступник Голови Державної виконавчої служби України Агія Ахундова.

Гості ознайомилися з роботою Центру із забезпечення оперативного приймання звернень заявників, що надходять на урядову «гарячу лінію». Упродовж 2014 року на урядову «гарячу лінію» звернулися близько 1 млн. 200 тис. заявників, з них більше 15 тис. – через веб-сайт Урядового контактного центру.

Під час відвідання Центру керівники органів виконавчої влади взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами», у якій відповідали на звернення громадян. Також ці керівники дали інтерв’ю кореспонденту Українського радіо для радіопередачі «Під контролем».

 

 

 

Голова Державної міграційної служби України Сергій Радутний відповідав на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем»

 

  

 

 

 

 

Перший заступник Голови Державної виконавчої служби України Агія Ахундова взяла участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопрограмі «Під контролем»