Урядовий контактний центр відвідали керівники органів виконавчої влади

В Урядовому контактному центрі 16 грудня 2014 р. з робочим візитом побували керівники центральних органів виконавчої влади: заступник Міністра інфраструктури України – керівник апарату Володимир Корнієнко, Голова Державного агентства автомобільних доріг України Сергій Підгайний, перший заступник Голови Державної архівної служби України Іван Кисіль.

Директор Урядового контактного центру Валерій Плохій ознайомив гостей з роботою урядової «гарячої лінії», фахівці якої у грудні щоденно приймають близько 6 тис. дзвінків.

Очільники центральних органів виконавчої влади  відповіли на звернення громадян у телевізійній програмі «Уряд на зв'язку з громадянами», яка транслюється з Урядового контактного центру на Першому національному телеканалі. Також ці керівники дали інтерв’ю кореспонденту радіопередачі «Під контролем», що виходить в ефірі Першого каналу Українського радіо.

 

  

 

Заступник Міністра інфраструктури України Володимир Корнієнко – гість Урядового контактного центру

 

 

  

 

 

 

Голову Державного агентства автомобільних доріг України Сергія Підгайного з роботою фахівців Урядового контактного центру  знайомить директор установи Валерій Плохій  

 

 

 

 

 

 

 Перший заступник Голови Державної архівної служби України Іван Кісіль відповідав на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»