Міністр культури Є.Нищук, перший заступник Голови ДСНС А.Бойко, в.о Голови Антимонопольного комітету М.Бараш та заступник Голови Правління Пенсійного фонду України В.Никитенко відповідали на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

25 листопада 2014 р. в Урядовому контактному центрі з робочими візитами побували Міністр культури України Євген Нищук, перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Анатолій Бойко, в.о. Голови Антимонопольного комітету України Микола Бараш, заступник Голови правління Пенсійного фонду України Валентина Никитенко.

Гості ознайомилися з роботою Центру із забезпечення оперативного приймання звернень заявників, що надходять на урядову «гарячу лінію», поспілкувалися з фахівцями в операторському залі.

Під час відвідання Центру керівники органів виконавчої влади взяли участь у телепрограмі "Уряд на зв’язку з громадянами", у якій відповідали на звернення громадян. Також ці керівники дали інтерв’ю кореспонденту Українського радіо для радіопередачі "Під контролем", яку створено Урядовим контактним центром спільно з Національною радіокомпанією України. 

 

 

  

 З роботою Урядового контактного центру знайомить Міністра культури України Євгена Нищука директор установи Валерій Плохій

 

 

 

 

 

 

     Перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Анатолій Бойко – гість Урядового контактного центру

  

 

 

 

 

  

 В.о. Голови Антимонопольного комітету України Микола Бараш взяв участь у телевізійній програмі "Уряд на зв’язку з громадянами"

 

 

 

 

 

 

      Заступник Голови правління Пенсійного фонду України Валентина Никитенко відповідає на звернення громадян у телепрограмі "Уряд на зв’язку з громадянами"