Міністр соціальної політики, керівники Міністерства внутрішніх справ і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства – гості Урядового контактного центру

14 жовтня 2014 року у державній установі «Урядовий контактний центр»  побували Міністр соціальної політики України Людмила Денісова, заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович, начальник Головного штабу МВС України Михайло Вербенський, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов.

Гості вже не вперше відвідують Урядовий контактний центр та беруть участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами». Сьогодні керівники центральних органів виконавчої влади відповідали на звернення громадян, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію» та веб-сайт Центру. Зокрема, висвітлювалися питання державної допомоги переселенцям  на житлово-комунальні послуги та оплату житла, забезпечення безкоштовним протезуванням учасників антитерористичної операції, обліку  вимушених переселенців. Актуальними для громадян були питання, пов’язані з житлово-комунальним господарством:  відшкодування державою кредитів для закупівлі твердопаливних котлів, державних житлових програм, початку опалювального сезону, нормативів температури в помешканнях тощо. Злободенною темою для вимушених переселенців з районів проведення антитерористичної операції виявились випадки шахрайства з орендою тимчасового житла.  Начальник Головного штабу МВС України Михайло Вербенський звернувся до громадян з проханням повідомляти на урядову «гарячу лінію», Міністерству внутрішніх справ  про всі випадки торгівлі наркотичними засобами, у тому числі й анонімно.

Міністр соціальної політики України Людмила Денісова на зв’язку з громадянами

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

Заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович, директор Урядового контактного центру Валерій Плохій та ведучий телепрограми Георгій Спасокукоцький у конференц-залі установи

Начальник Головного штабу МВС України Михайло Вербенський відповідав на звернення громадян у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»