Керівники центральних органів виконавчої влади — гості Урядового контактного центру

30 вересня 2014 року Урядовий контактний центр відвідали керівники центральних органів виконавчої влади: виконуючий обов'язки Міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолій Максюта, Голова Державної служби у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції  Артур Дерев'янко та  Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус.   

 Гості ознайомилися з роботою державної установи, поспілкувалися з фахівцями в операторському залі Центру, які приймають звернення на урядову телефонну «гарячу лінію» та веб-сайт Центру.

 Очільники центральних органів виконавчої влади  відповіли на звернення громадян у телевізійній програмі “Уряд на зв'язку з громадянами”. Переважно роз'яснень потребували питання, пов'язані з подіями у Донецькій і Луганській областях, та ситуацією з тимчасовою окупацією Криму. Зокрема: щодо допомоги держави учасникам антитерористичної операції та їх сім'ям, порядку сплати податків,   функціонування підприємств та здачі фінансової звітності у разі проходження керівником підприємства військової служби, особливостей здійснення підприємницької діяльності на тимчасово окупованій території АР Крим.

 

Директор Урядового контактного центру Валерій Плохій знайомить Голову Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка з роботою фахівців

  

Голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко відповідав на звернення громадян у телепрограмі “Уряд на зв'язку з громадянами”

 

 

Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус взяв участь у телепрограмі “Уряд на зв'язку з громадянами”