Урядовий контактний центр відвідали представники  Проекту Mason Change Communications

 

4 вересня 2014 року

      4 вересня 2014 р. в Урядовому контактному центрі відбулася зустріч з менеджером Проекту Mason Change Communications Метт Варгасом. У зустрічі також зі сторони Проекту взяли участь консультант Денис Гурський та асистент Вадим Стрелко. Під час зустрічі були обговорені питання співпраці Урядового контактного центру та Проекту Mason Change Communications. Денис Гурський поінформував про напрямки Проекту: робота з соціальними мережами, волонтерами в Інтернеті. Він також відзначив, що метою Проекту в Україні є обізнаність про проблеми людей, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. У зв'язку з цим представників Проекту зацікавили прогнозні дослідження, що проводяться у Центрі на основі телефонного опитування громадян, які звертаються на урядову телефонну “гарячу лінію”. 

      Директор Урядового контактного центру Валерій Плохій  поінформував гостей про роботу урядової телефонної “гарячої лінії”, фахівці якої щоденно приймають лише від громадян з Донецької та Луганської областей 500-700 дзвінків  — кожне п'яте звернення від загальної кількості звернень.

      Гостей було ознайомлено з принципами роботи регіональних контактних центрів, які об'єднані в Національну систему опрацювання звернень до органів виконавчої влади.

      У результаті зустрічі було домовлено, що наступним кроком має бути розробка конкретного робочого плану дій подальшої співпраці Проекту Mason Change Communications та Урядового контактного центру.