Представники органів виконавчої влади побували в гостях Урядового контактного центру

     1 липня 2014 року в Урядовому контактному центрі побували заступник Міністра юстиції Ігор Бондарчук та начальник управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Державної прикордонної служби Олександр Біньковський.

     Під час ознайомлення гостей з роботою Урядового контактного центру, директор установи Валерій Плохій наголосив, що кожного дня на урядову телефонну «гарячу лінію» та на веб-сайт Центру надходить близько 4 тис. звернень громадян щодо проблем, які їх хвилюють. Посадовці відзначили важливість взаємодії Урядового контактного центру з органами виконавчої влади, зокрема щодо надання необхідної інформації громадянам України з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей, які переселяються. Вони також взяли участь у телепрограмі  «Уряд на зв’язку з громадянами», яка була присвячена, зокрема, питанням реформування органів юстиції, подолання корупції, діяльності державних та приватних нотаріусів. Багато питань стосувалось також порушення прав людини на території окупованого Криму.

      На урядову «гарячу лінію» надходить чимало звернень громадян стосовно документів, які необхідні для здійснення поїздки з материкової частини країни до Криму, яким чином доставляються боєприпаси прикордонним нарядам тощо. Роз’яснення та коментарі надавав начальник управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Державної прикордонної служби Олександр Біньковський. Він приділив багато уваги проблемам перетину кордону, які особливо турбують громадян у зв’язку зі складною ситуацією на російсько-українському кордоні та окупацією Криму.

Заступник Міністра юстиції Бондарчук І.В. ознайомився з роботою Урядового контактного центру

 

 Начальник управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Державної прикордонної служби Біньковський О.А.