Керівники  органів виконавчої влади – гості  Урядового контактного центру

      Урядовий контактний центр 3 червня 2014 р. відвідали  Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка, Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, заступник Голови Державної виконавчої служби України Павло Коцюбинський. Керівники центральних органів виконавчої влади ознайомилися з роботою Центру, поспілкувалися з фахівцями, які приймають звернення на урядову телефонну «гарячу лінію» та веб-сайт Центру. Директор державної установи Валерій Плохій повідомив урядовцям, що з початку цього року на урядову «гарячу лінію»  0-800-507-309  та через Інтернет на веб-сайт Центру звернулися 339 тисяч громадян.

      У рамках телевізійного проекту «Уряд на зв’язку з громадянами», який транслюється з Урядового контактного центру на Першому національному телеканалі, посадовці  відповідали у телепрограмі на звернення громадян. Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка надав роз`яснення, що стосуються актуальних питань агропромислового комплексу. Також Міністр розповів про реформи в аграрному секторі, шляхи державної підтримки фермерських господарств та створення Всеукраїнської аграрної ради, яка сприятиме вирішенню питань  аграріїв безпосередньо на рівні району.

       Міністр освіти і науки Сергій Квіт теж відповідав на звернення громадян, що надходять  на урядову «гарячу лінію». Він  поінформував  про завдання, які стоять перед міністерством, розробку проектів законів про вищу освіту, середню освіту та науку і наукову діяльність.  Відповідаючи на  звернення студентів з Криму, які хочуть продовжити навчання на материковій частині України, Сергій Квіт підкреслив, що для них максимально спрощені умови переводу у вищі навчальні заклади.

      На звернення щодо виконання судових рішень надавав відповіді заступник Голови Державної виконавчої служби Павло Коцюбинський. Громадян, зокрема, цікавила актуальна тема реалізації арештованого  та конфіскованого майна шляхом електронних торгів, на що заступник Голови поінформував про запровадження  з 1 липня  Системи електронних торгів.

      Урядовці висловили спільну думку, що урядова «гаряча лінія», а також «гарячі лінії» органів виконавчої влади, регіональні контактні центри дуже потрібні та актуальні.

Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт відвідав Урядовий контактний центр та взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами»

Заступник Голови Державної виконавчої служби України Павло Коцюбинський ознайомився з роботою Урядового контактного центру