В Урядовому контактному центрі відбулися навчальні заняття

       28  травня 2014 року в Урядовому контактному центрі, в рамках навчального плану,  відбувся семінар «Правові засади та основні напрямки діяльності Департаменту ДАІ МВС України» для працівників Центру. Центр систематично проводить лекційні та семінарські заняття, на які запрошуються посадові особи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також установ та організацій. З початку року було проведено 8 таких занять.

      Центр здійснює консультативно-інформаційну роботу, що складає біля 46% від загальної кількості звернень громадян на урядову телефонну «гарячу лінію» 0 800 507 309 та веб-сайт Центру. Цей напрямок роботи суттєво знімає напругу в суспільстві та зменшує навантаження на органи виконавчої влади в частині надання громадянам необхідної інформації. Навчальні заняття допомагають фахівцям Центру ознайомитися з найновішими законодавчими актами, змінами у чинних нормативно-правових актах тощо.

      У семінарі взяв участь начальник відділу нормативно-правового забезпечення Департаменту ДАІ МВС України Брянцев Василь Володимирович. 

      У ході семінару обговорювались, зокрема, такі питання: зняття з обліку транспортного засобу; наслідки перебування у країні нерозмитненого транспортного засобу; документи, необхідні для реєстрації транспортного засобу; національне та міжнародне посвідчення водія; реєстрація мопедів та скутерів; порядок заміни посвідчення водія тощо. Багато питань фахівців Центру до представника Департаменту ДАІ стосувалося проблем громадян, які виїхали з Автономної Республіки Крим на тимчасове перебування до інших регіонів України. Так, наприклад, порядку в’їзду з Криму на територію України громадян України та громадян, які змінили громадянство на російське.

      Фахівці Центру просили надати роз’яснення щодо звернень громадян про паркування транспортних засобів у невстановлених місцях, неправомірне  курсування вантажних автомобілів по місту, утримання автомобільних доріг тощо.

      Впродовж року навчальні заняття в Урядовому контактному центрі проводили представники Центральної виборчої комісії, Державної архівної служби, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту. Цикл занять був присвячений розгляду  проблемних питань жителів АР Крим та м. Севастополя, з якими звертаються громадяни України на урядову телефонну «гарячу лінію» та веб-сайт Центру. Консультації фахівцям Центру надавали спеціалісти Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики, Державної служби зайнятості, Державної служби надзвичайних ситуацій.  

Працівники Центру на навчальному семінарі