Урядовці  відповідали на звернення громадян в Урядовому контактному центрі

13 травня 2014 р.

13 травня 2014 р. Міністр охорони здоров’я України О.С. Мусій відвідав Урядовий контактний центр - державну установу, яка у взаємодії з органами виконавчої влади забезпечує оперативний розгляд звернень, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію» 0 800 507 309 та веб-сайт Центру. Міністр ознайомився з роботою Центру, поспілкувався з його працівниками та у рамках спільного телевізійного проекту Центру та Національної телекомпанії  України взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами».

Виходячи з великої уваги, яка надається Урядом реформуванню  медичної галузі та необхідності урахування суспільної думки під час його проведення,  у  телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» О.С. Мусій відповів на звернення громадян, надав роз’яснення та коментарі, а також  поінформував телеглядачів про завдання, які стоять перед міністерством у розбудові нової системи охорони здоров’я, боротьбі з корупцією, в першу чергу, у сфері тендерних закупівель, медико-соціальних експертиз, підтримку чинних та розробку нових державних програм допомоги хворим, запровадження медичного страхування в Україні. Він закликав громадян повідомляти про факти порушень у проведенні медико-соціальної експертизи особисто йому, опустивши листа у скриньку довіри Міністра у МОЗ.

Було також домовлено, що Центр окремо аналізуватиме звернення та скарги на роботу швидкої медичної допомоги і регулярно інформуватиме міністерство для реагування на виявлені недоліки у цій важливій сфері медицини.

У цей день  Урядовий контактний центр відвідали керівники інших центральних органів виконавчої влади.

Раніше, в Урядовому   контактному  центрі  побували  Міністр соціальної політики Л.Л. Денісова, Голова Державної міграційної служби України С.І. Радутний, які також взяли участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та надали роз’яснення громадянам щодо розв’язання проблемних питань, які виникли у жителів АР Крим та м. Севастополя після анексії Криму.

З роботою Урядового контактного центру ознайомився Міністр охорони  здоров’я  О.С. Мусій.

Урядовий контактний центр відвідав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства А.Л. Білоусов та взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами».

 Заступник генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України В. О.  Жураківський відвідав Урядовий контактний центр та взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами».