Урядова телефонна «гаряча лінія» допомагає вирішувати питання громадян

22 квітня 2014 р.

22 квітня в Урядовому контактному центрі представники органів виконавчої влади взяли участь у  телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» та радіопередачі «Під контролем», на яких відповідали на звернення громадян, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію» 0 800 507 309. На цей номер від початку року вже зателефонували понад 235 тисяч громадян. Урядовий контактний центр приймає також звернення в електронному вигляді на веб-сайт Центру.

 Сьогоднішні теле- та радіопрограма були присвячені, зокрема, питанням вирішення соціальних проблем громадян, які найбільше потребують допомоги як від держави,так і від кожного з нас. Тема теле- та радіопрограми - соціальний захист інвалідів та ветеранів України. На питання відповідав Перший заступник  Голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України Сіроштан Володимир Григорович.

Для участі у теле- та радіопрограмі до Урядового контактного центру завітали також представники Міністерства внутрішніх справ України: заступник Міністра внутрішніх справ України Величкович Микола Романович  та начальник Головного штабу МВС України Вербенський Михайло Георгійович. Провідними темами звернень громадян до цього відомства стали питання, пов’язані з діяльністю службових осіб, злочинами проти особи та власності, а також побутові справи. Урядовці відповіли на найбільш актуальні звернення.

 

 

 

 

Директор Урядового контактного центру В.С.Плохій і Перший заступник Голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України В.Г. Сіроштан в операторському залі Урядового контактного центру 22.04.2014.

  

 

 

 

 

22.04.2014 р. Урядовий контактний центр відвідали заступник Міністра внутрішніх справ України М.Р.Величкович та начальник Головного штабу МВС М.Г.Вербенський