Урядовці відповідають на звернення громадян

1 квітня 2014 р.

«Доброго дня! Перший Національний радий вітати своїх глядачів з приміщення Урядового контактного центру. Саме сюди щодня телефонують небайдужі українці з надією вирішити свої проблеми. І будьте певні, жоден дзвінок не залишається без уваги», ‒ з такими словами щосереди звертається з екранів телевізорів до українців ведуча телевізійної програми «Уряд на зв’язку з громадянами» Світлана Леонтьєва.

1 квітня в Урядовому контактному центрі (Центр) відбувся черговий запис телепрограми, під час якої урядовці відповідали на звернення громадян. До Центру завітали Міністр соціальної політики України Людмила Денісова, заступник начальника Головного командного центру Збройних Сил України, генерал-майор,Олександр Розмазнін, Голова Державної міграційної служби України Сергій Радутний та перший заступник директора Департаменту паспортної роботи та громадянства Державної міграційної служби України Тетяна Нікітіна.

Директор Урядового контактного центру Валерій Плохій ознайомив гостей зі специфікою роботи установи в умовах складної соціально-політичної ситуації. Зокрема, у Центрі на базі урядової телефонної «гарячої лінії» 0 800 507 309 запроваджено спеціалізовану «гарячу лінію» за цим же номером для консультативної допомоги громадянам, які виїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя на тимчасове перебування до інших регіонів України. Фахівці Центру, а також міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, роботу яких організовано у приміщенні Центру, надають  консультації та допомогу у розв’язанні порушених у зверненнях питань. Звертатися можна також через веб-сайт Центру www.ukc.gov.ua

 

 

 

 Міністр соціальної політики Л.Л. Денісова відвідала Урядовий контактний центр та взяла участь у телевізійній програмі «Уряд на зв’язку з громадянами» 01.04.2014.

 

 

 

 

 

 

Директор Урядового контактного центру В.С.Плохій і заступник начальника Головного командного центру Збройних Сил України, генерал-майор         О.П. Розмазнін в операторському залі Урядового контактного центру 01.04.14. У телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» О.П.Розмазнін відповідав на звернення громадян.

 

  

   

 

 

Голова Державної міграційної служби України С.І.Радутний взяв участь у телепрограмі «Уряд на зв’язку з громадянами» 01.04.2014.